Reference

reference2

Kristýna Pítrová

Když jsme v roce 2011 plánovali svatbu, ani v nejmenším nás nenapadlo, že bychom si nechali ušít šaty na míru, ani já, natož můj nastávající muž.

Přáli jsme si svatbu pod širým nebem v kulisách hradu, netradiční obřad s průvodem a velkou zahradní slavností.

Moje představa o šatech byla jednoduché, lehké šatečky, nejlépe bavlněné či lněné a k nim kytice lučních květů spolu s věnečkem ve vlasech.

Moje svědkyně mi tehdy trochu narušila plány, když mi doporučila Míšu Naušovou. Vše se totiž rázem „zvrtlo“.

Místo jednoduchých šatů, které bych patrně pořizovala v některé z konfekcí, jsem měla nádherné princeznovské šaty, ke kterým zkrátka nešlo jen natrhat luční kvítí a obléknout ženicha jen tak do nějakého obleku. I jeho si tak musela vzít do parády Míša a ušila mu nejen krásnou košili , ale i kalhoty. U mých šatů jsme sice zůstaly u jednoduchého střihu, ale to, co z něj Míša nakonec dokázala vykouzlit, sebralo dech nejen mě, ale všem svatebčanům. Obdiv všech přítomných dam (některé o šatech hovoří ještě dnes) byl jen důkazem, že to byla opravdu dobrá volba. Byl to jeden z nejkrásnějších dnů mého života a to také díky Míše a jejímu umu, za což jí dodnes moc děkuju.

 

Eva Kronusová
Eva Kronusová

Má představa svatebních šatů byla poměrně netradiční.. Přála jsem si barevnost, originalitu a šmrnc. Míša všechna tato přání splnina vysoko nad moje očekávání. Šaty sklidily obrovský úspěch, ale důležitější bylo, že já sama jsem se v nich cítila zkrátka skvěle!
Nezbývá než spolupráci s Miškou jen a jen doporučit, má odvahu, báječný vkus a výborné nápady!

Michaela Kubíčková
Michaela Kubíčková

Od Míši jsem si nechávala šít šaty již několikrát (poprvé před 11ti lety), vždy byl výsledek nad moje očekávání. Šaty seděly a byly precizně provedené, nápadité a originální. Vždy podtrhly moji ženskost a já se v nich cítila pohodlně a sama sebou.
Nejkrásnějším dílem byly moje svatební šaty, ve kterých jsem si připadala opravdu překrásná a dokázala jsem v nich pohodlně strávit jeden z nejkrásnějších dnů mého života…

Jana Skálová

Před několika lety jsem si chtěla splnit sen o plesových šatech a oslovila jsem Míšu. Šaty stvořila nad očekávání krásné, chtěli jsme s partnerem šaty ve stylu Carmen. Poté následovaly další princeznovské šaty ve stylu antiky a zemité dlouhé sukně, které se nedají nikde koupit, neb moje představy rozhodně nejsou konfekční. Z oblečení od Míši čiší kreativita a já vždy objevuji pro mě něco nového a neznámého. Má představa je vždy obohacena a rozšířena. I další šaty, sukně, šperky, které pro mě Míša tvořila, ladí s mou duší a sdělují světu, podívejte se, jaká jsem a za to Míše moc děkuji.

Chcete mít také vlastní originální model?

Ozvěte se mi